Złodzieja skusiły zabawki dla dorosłych. Ubrał sukienkę i zrobił damski makijaż. Poznalibyście, że to mężczyzna?

i

Autor: Policja Dolnośląska Złodziejem okazał się 45-letni mężczyzna, który przebrał się za kobietę i kradł kosmetyki oraz gadżety erotyczne.

Nietypowa kradzież

Złodzieja skusiły zabawki dla dorosłych. Założył sukienkę i zrobił damski makijaż. Poznalibyście, że to mężczyzna?

2023-03-23 10:46

To historia jak z filmu "Poszukiwany, poszukiwana"! 45-letni mężczyzna z powiatu polkowickiego przebrał się za kobietę, żeby... kraść kosmetyki oraz gadżety erotyczne. W trakcie dwóch "skoków" przywłaszczył sobie przedmioty o wartości prawie 1500 złotych. Wpadł, bo został zaobserwowany przez pracowników sklepu, którzy jednak... nie rozpoznali jego prawdziwej płci!

Nietypowa kradzież w Złotoryi. Złodziej przebrał się za kobietę

Sklep z artykułami kosmetycznymi w Złotoryi dwukrotnie padł ofiarą 45-letniego złodzieja, który przebrał się za kobietę, żeby trudniej było ustalić jego tożsamość. Mężczyzna bardzo profesjonalnie przygotowywał się do "skoków". Zrobił sobie damski makijaż, ubrał perukę z długimi włosami, sukienkę oraz rajstopy. Tak zakamuflowany poszedł do sklepu i wynosił stamtąd kosmetyki, a także... gadżety erotyczne. Łącznie przywłaszczył sobie przedmioty o wartości około 1500 złotych. Łupy chował do damskiej torebki. Wpadł za drugim razem, kiedy został zaobserwowany przez pracowników sklepu. To oni uniemożliwili złodziejowi ucieczkę i wezwali policję. Co ciekawe, zgłoszenie dotyczyło kradzieży dokonanej przez kobietę. Dopiero po przyjeździe mundurowych okazało się, że sprawcą jest mężczyzna, a dokładnie 45-letni mieszkaniec powiatu polkowickiego.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci przedstawili podejrzanemu dwa zarzuty kradzieży mienia. W sprawie będą prowadzone dalsze czynności, a o losie 45-latka zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Czy kary za kradzież powinny być zaostrzone?
Złodzieja skusiły zabawki dla dorosłych. Ubrał sukienkę i zrobił damski makijaż. Poznalibyście, że to mężczyzna?