Zwłoki mężczyzny w samochodzie. Makabryczne odkrycie w Legnicy

i

Autor: pexels.com Zwłoki mężczyzny w samochodzie. Makabryczne odkrycie w Legnicy/zdjęcie ilustracyjne

Przechodnia zaniepokoił odór

Zwłoki mężczyzny w samochodzie. Makabryczne odkrycie w Legnicy

2022-10-10 12:48

Makabryczne odkrycie w Legnicy. W samochodzie zaparkowanym przy ul. Kochanowskiego znaleziono zwłoki starszego mężczyzny. Na ciało natrafił przechodzień, bowiem w pobliżu auta unosił się nieprzyjemnych zapach.

Zwłoki mężczyzny w Legnicy

Do makabrycznego odkrycia przy ul. Kochanowskiego w Legnicy doszło w piątek, 7 października. Na tylnym siedzeniu samochodu osobowego znalezione zostały zwłoki starszego mężczyzny. Służby zaalarmował przechodzień, którego zaniepokoił nieprzyjemny zapach unoszący się w pobliżu auta. Drzwi w pojeździe były zamknięte, więc mężczyzna wybił szybę i wtedy jego oczom ukazał się koszmarny widok. W środku znajdował się 74-letni mieszkaniec Świętoszowa, który zmarł prawdopodobnie kilka dni wcześniej.

- Ten mężczyzna najprawdopodobniej od około tygodnia przebywał w Legnicy w tym samochodzie. Nie był wcześniej karany. Obecnie poszukujemy jego córki, która prawdopodobnie ma mieszka na terenie Legnicy – powiedział na antenie Radia Puls Radosław Wrębiak, prokurator rejonowy w Legnicy.

Według wstępnych ustaleń do zgonu doszło bez udziału osób trzecich, ale więcej będzie wiadomo po sekcji zwłok, na którą zostało skierowane ciało denata. Ma się ona odbyć we wtorek.

- W samochodzie obok mężczyzny ujawniono telefony komórkowe, jakieś jedzenie, dokumentację w postaci umów kredytów i pożyczek na tego mężczyznę - dodał na antenie radia Radosław Wrębiak.

Zwłoki zawinięte w dywan w aucie! Właściciel pojazdu popełnił samobójstwo