Naćpany dostawca rozwoził pizzę, jego zmiennik też był pod wpływem. Do trzech razy sztuka

i

Autor: Shutterstock Naćpany dostawca rozwoził pizzę, jego zmiennik też był pod wpływem. "Do trzech razy sztuka"

Dostawcy pizzy na podwójnym gazie

Naćpany dostawca rozwoził pizzę, jego zmiennik też był pod wpływem. "Do trzech razy sztuka"

2022-08-30 11:19

Legniccy policjanci zatrzymali do kontroli dostawcę pizzy. Jego zachowanie wskazywało, że może on być pod wpływem środków odurzających. Intuicja nie zawiodła policjantów, co potwierdziło badanie testerem. 33-latek zadzwonił po zmiennika, który na miejsce kontroli również przyjechał pod wpływem. Dopiero trzeci dostawca mógł przejąć zlecenie i dostarczyć pizzę.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy podczas pełnienia służby na terenie miasta zatrzymali na ul. Lotniczej kierującego skuterem dostawcę pizzy do kontroli drogowej. Zachowanie kierowcy wzbudziło podejrzenie, że może on znajdować się pod wpływem środków odurzających. Mężczyzna był bardzo pobudzony, miał rozszerzone źrenice i zachowywał się nienaturalnie.

Przeprowadzone badanie narkotestem, wykazało, że mężczyzna jest pod wpływem środków odurzających, więc nie mógł kontynuować jazdy. 33-latek zadzwonił po kolegę z firmy, który miał zabezpieczyć pojazd i przejąć pizze do rozwiezienia dla klientów. Na miejsce, również skuterem, przyjechał 34-latek, którego zachowanie także wskazywało, że mógł zażywać narkotyki.

>>> Pyton królewski wybrał się na spacer po mieście! Wężowe "dziecko" uciekło z terrarium

Policjanci przeprowadzili więc badanie narkotestem, które i w tym przypadku wykazało, że kierujący jest pod wpływem środków odurzających. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani przez policjantów w celu wykonania dalszych czynności i pobrania krwi do dalszych badań.

Z zazdrości ranił nożem partnerkę i trzech mężczyzn!

Trzeci pracownik pizzerii, który przyjechał na miejsce był już trzeźwy i nie znajdował się pod działaniem substancji odurzających, więc zabezpieczył pojazdy oraz przewożoną pizzę.

Policjanci przypominają, że za kierowanie pod wpływem środków odurzających kierowca może trafić do więzienia nawet na 2 lata.

Czytaj także: Solpol znika z Wrocławia. Rozbiórka kultowego domu handlowego na finiszu