Znamy szczegóły tragedii

W maździe wybuchł pożar, kierowca zginął w płomieniach! Przerażający wypadek [ZDJĘCIA]

2024-05-09 17:39

Prowadzący mazdę 6 zginął w wypadku pod Oławą, po tym jak jego auto uderzyło w drzewo i wybuchł w nim pożar. Do tragedii doszło w czwartek, 9 maja, ok. godz. 8.20. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierowca jechał od Jankowic Małych w kierunku Łukowic Brzeskich, ale z nieznanych przyczyn wypadł z drogi, lądując na drzewie. Pojazd objęły płomienie.

Śmiertelny wypadek pod Oławą. Kierowca mazdy spłonął po uderzeniu w drzewo

Kierujący mazdą 6 to ofiara śmiertelna wypadku wypadku pod Oławą na Dolnym Śląsku, do którego doszło w czwartek, 9 maja. Ok. godz. 8.20 mężczyzna jechał od Jankowic Małych w kierunku Łukowic Brzeskich, gdy jak wstępnie informuje policja, zjechał z nieznanych przyczyn z drogi. Jego samochód uderzył następnie w drzewo, a po chwili wybuchł w nim pożar - kierowca zginął w płomieniach. Z uwagi na rozmiar obrażeń nadal nieznana jest jego tożsamość.

- Droga w miejscu wypadku była zablokowana do godz. 14, natomiast nadal wyjaśniamy szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia. To postępowanie nadzoruje prokuratura - informuje asp. sztab. Wioletta Polerowicz, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Oławie.

Inni grillowali, a on chciał usmażyć swoją żonę