Ostatnie słowa Krzysztofa Balawejdera łamią serce. Tak chciał pożegnać zmarłych pracowników MPK Wrocław

i

Autor: MPK Wrocław Ostatnie słowa Krzysztofa Balawejdera łamią serce. Tak chciał pożegnać zmarłych pracowników MPK Wrocław

Oto szczegóły

Pogrzeb Krzysztofa Balawejdera. Znamy datę ostatniego pożegnania prezesa MPK

2023-01-20 16:24

Pogrzeb Krzysztofa Balawejdera odbędzie się we wtorek, 24 stycznia. Przypomnijmy, że prezes MPK zmarł niespodziewanie w czwartek, 19 stycznia.

Pogrzeb Krzysztofa Balawejdera

Pogrzeb Krzysztofa Balawejdera zaplanowany został na wtorek, 24 stycznia. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się mszą świętą w kościele pw. św. Faustyny we Wrocławiu, przy ul. Maksymiliana Jackowskiego. Początek nabożeństwa o godz. 14.

Po mszy świętej na cmentarzu parafialnym św. Rodziny przy ul. Smętnej odbędzie się ceremonia pogrzebowa.

Księga kondolencyjna będzie wystawiona w siedzibie MPK Wrocław przy ulicy Prusa 75-79 od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16.

Przypomnijmy, że Krzysztof Balawejder zmarł nagle w czwartek, 19 stycznia. - Są wiadomości, których nigdy nie chciałoby się otrzymać. Przed chwilą taką dostałem. Z nieopisanym bólem i poczuciem wielkiej straty żegnam dziś Krzysztofa Balawejdera. Wyjątkowego człowieka. Prezesa MPK Wrocław, wcześniej wieloletniego prezesa spółki Polbus i Ministerstwa Skarbu – napisał wtedy Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia, który jako jeden z pierwszych przekazał tragiczne wieści.