Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu po zmroku. Robi wrażenie! [ZDJĘCIA]

i

Autor: Miłosz Wałkowiecki Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu po zmroku. Robi wrażenie! [ZDJĘCIA]

Jarmark świąteczny

Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 we Wrocławiu coraz bliżej. Znamy już dokładną datę

2022-09-26 14:22

Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu od lat cieszy się ogromną popularnością, przyciągając do stolicy Dolnego Śląska tysiące gości. Przygotowania do tegorocznej edycji tej wyjątkowej imprezy już się rozpoczęły. Znamy też już datę rozpoczęcia wrocławskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego 2022.

Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu uznawany jest za jeden z najpiękniejszych jarmarków świątecznych w Europie i co roku gromadzi tysiące gości z całej Polski, a nawet z innych zakątków świata. Przygotowania do tegorocznej edycji tej wyjątkowej imprezy już się rozpoczęły. Wiadomo już, że wrocławski Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 rozpocznie się 18 listopada i potrwa do 31 grudnia.

Podobnie jak w latach ubiegłych (z przerwą w okresie pandemii, gdy imprezę odwołano) Jarmark Bożonarodzeniowy zagości na wrocławskim Rynku. Stragany, na których będzie można kupić m.in. oryginalne prezenty gwiazdkowe oarz regionalne produkty spożywcze i smakołyki staną na południowej, wschodniej i północnej pierzei wrocławskiego Rynku, na ul. Świdnickiej (od Rynku do przejścia podziemnego), Oławskiej (od Rynku do ul. Szewskiej), a także na Placu Solnym.

TAK WYGLĄDAŁ JARMARK BOŻONARODZENIOWY WE WROCŁAWIU W UBIEGŁYM ROKU:

Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu będzie czynny codziennie od godz. 10:00 do 21:00 z wyjątkiem:

  • 24 grudnia 2022 r. - w tym dniu Jarmark będzie nieczynny
  • 25 grudnia 2022 r. - w tym dniu Jarmark będzie nieczynny
  • 26 grudnia 2022 r. - Jarmark będzie otwarty od 13:00 do 21:00
  • 31 grudnia 2022 r. - domki przemysłowe będą prowadziły sprzedaż do godz. 17:00, a wybrane stoiska do godz. 3:00 w nocy (1 stycznia 2023 r.)
Jarmark Bożonarodzeniowy na Wrocławskim rynku

Wkrótce poznamy dokładną listę wystawców, jakich będzie można spotkać na wrocławskim Jarmarku Bożonarodzeniowym. Obecnie trwa przyjmowanie zgłoszeń od przedsiębiorców.

Sonda
Lubisz odwiedzać jarmarki bożonarodzeniowe?