Wrocław. Nie żyje mężczyzna porażony prądem! Śmiertelny wypadek na ul. Drukarskiej

i

Autor: Natalia---S/cc0/Pixabay.com Nie żyje mężczyzna, który został porażony prądem na ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Do śmiertelnego wypadku doszło dziś po godz. 14. Przy jednym z wieżowców (budynek nr 8) przebywał pracownik, który w znajdującej się tam skrzynce elektrycznej miał podłączyć zasilanie do hydroforu bloku mieszkalnego

Wrocław. Nie żyje mężczyzna porażony prądem! Śmiertelny wypadek na ul. Drukarskiej

2021-05-10 19:54

Nie żyje mężczyzna, który został porażony prądem na ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Do śmiertelnego wypadku doszło dziś po godz. 14. Przy jednym z wieżowców (budynek nr 8) przebywał pracownik, który w znajdującej się tam skrzynce elektrycznej miał podłączyć zasilanie do hydroforu bloku mieszkalnego, gdy został porażony prądem. Denat był jeszcze reanimowany na miejscu, ale bez skutku.

Wrocław. Nie żyje mężczyzna porażony prądem! Śmiertelny wypadek na ul. Drukarskiej

Jak informuje Gazeta Wrocławska, nie żyje mężczyzna w średnim wieku, który został porażony prądem na ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Denat pracował przy skrzynce elektrycznej zamontowanej na wieżowcu o numerze 8. Mężczyzna miał podłączyć zasilanie do hydroforu bloku mieszkalnego, ale w czasie zdarzenia, po godz. 14, został porażony prądem. Załoga wezwanej na miejsce karetki pogotowia prowadziła jeszcze reanimację, ale życia ofiary śmiertelnego wypadku nie udało się uratować. Sprawą zajmuje się policja i prokuratura we Wrocławiu.

Czytaj też: Kamienna Góra: 12-latek porażony prądem przeszedł już kilka operacji

Czytaj też: Wrocław: Zaufała poznanemu przez internet mężczyźnie i straciła 100 tysięcy złotych

Czytaj też: Kąty Wrocławskie: 33-latek zaatakował policjantów nożem. Mierzył w samo serce!

Policyjny pościg na ulicach Oleśnicy

11-letnia Emilka poświęca swój czas, możliwości a nawet zabawki by pomagać zwierzętom w potrzebie