Demonstracja we Wrocławiu

i

Autor: Tomasz Golla

Strajk kobiet we Wrocławiu. Poszukiwany BANDYTA, który kopnął kobietę w brzuch! Wyznaczono NAGRODĘ

2020-10-30 16:55

Nie milkną echa środowych protestów we Wrocławiu. W internecie pojawiło się nagranie, na którym widać, jak zamaskowany mężczyzna z całej siły kopie młodą kobietę w brzuch. Za pomoc w zidentyfikowaniu napastnika wyznaczono ponad 3 tysiące złotych nagrody.

Podczas środowych protestów we Wrocławiu doszło do kilku niebezpiecznych incydentów. Jeden z nich miał miejsce w okolicach wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych przy ul. Traugutta. Zdarzenie zostało nagrane przez jednego ze świadków.

- Podczas wczorajszego (28 października – red.) Strajku Kobiet, we Wrocławiu doszło do niebezpiecznego incydentu z udziałem 40-osobowej grupy mężczyzn "Polaków". Specjalnie nie wskazuje tu na nikogo palcem, bo eskalacji przemocy i agresji nie jest niczym dobrym. Zachowanie takie jest karygodne i godne potępienia - relacjonuje autor nagrania.

Do starcia między grupą zamaskowanych mężczyzn i uczestnikami protestu doszło w okolicach ASP na ul. Traugutta. Na nagraniu widać, jak kilku zamaskowanych mężczyzn kopie leżącą na ziemi osobę, następnie jeden z napastników odwraca się, kopie chłopaka z plecakiem, po czym z całej siły kopie w brzuch młodą kobietę, która przybiegła z odsieczą napadniętym osobom.

ZOBACZ TEŻ: Wrocław: POBICIE na Strajku Kobiet!! Kopnął młodą dziewczynę w brzuch! [NOWE WIDEO]

Kim był mężczyzna, który kopnął dziewczynę? Za pomoc w jego identyfikacji stowarzyszenie Wroclawdlademokracji.pl wyznaczyło 3,2 tys. zł nagrody.

Przeczytaj o innych incydentach na wrocławskim Strajku Kobiet:

Strajk kobiet we Wrocławiu. Samochody i demonstranci zablokowali centrum miasta