Wrocław. Kim był Maciej Aleksiuk? Dlaczego zginął?

i

Autor: BIURO RUTKOWSKI Ciało Macieja Aleksiuka zostało znalezione przez wędkarzy w Odrze.

Wrocław. Kim był Maciej Aleksiuk? Dlaczego zginął?

2020-10-03 13:54

Mimo wielodniowych poszukiwań niestety nie udało się odnaleźć zaginionego Macieja Aleksiuka żywego. Dzisiaj (3 października) rano jego ciało dostrzegli wędkarze łowiący ryby w Odrze. Tożsamość zwłok została potwierdzona. Kim był 20-latek, który zginął w tajemniczych okolicznościach?

Ciało znalezione w Odrze

Od kilku dni poszukiwania Macieja Aleksiuka prowadzili płetwonurkowie. Trop okazał się słuszny, ponieważ ciało rzeczywiście znajdowało się w rzece, ale jego ujawnienia dokonali przypadkowi wędkarze, którzy łowili ryby w Odrze. Zwłoki odnaleziono przy ulicy Celtyckiej we Wrocławiu. 

Kim był Maciej Aleksiuk?

Maciej Aleksiuk zniknął w piątek 25 września. 20-latek na co dzień mieszkał w miejscowości Roztoka w powiecie świdnickim. W piątek wyszedł z domu na imprezę w klubie Xdemon we Wrocławiu przy placu Wolności 7 i nagle ślad po nim zaginął. Jego telefon potwierdził lokalizację jeszcze około godz. 22.00 w pobliżu samego klubu. Strona "Śladem Zaginionych" ustaliła, że kilku kolegów Maćka widziało chłopaka jeszcze ok. 2.00 w nocy. To ostatni kontakt ze światem. Maciej Aleksiuk studiował w Wyższej Szkole Pożarniczej w Warszawie, poza tym jego pasją była piłka nożna. Reprezentował barwy Granitu Roztoka, klubu ze swojej rodzinnej miejscowości, który rywalizuje na szczeblu ligi okręgowej. Okoliczności śmierci Macieja Aleksiuka bada prokuratura. Odnalezione ciało zostało zabezpieczone i będzie poddane badaniu sekcyjnemu.

WIĘCEJ O TEJ SPRAWIE:

Maciej pod X Demonem, CAŁE NAGRANIE