To on pobił Macieja Aleksiuka?! Policja publikuje zdjęcia podejrzanego! Znasz go? [ZDJĘCIA]

i

Autor: policja.gov

To on POBIŁ Macieja Aleksiuka w klubie! Szuka go policja! [ZDJĘCIA]

Sprawa brutalnego pobicia Maćka Aleksiuka we wrocławskim klubie X Demon. Jest wizerunek mężczyzny, który może być odpowiedzialny za pobicie Maćka! Rozpoznajesz tego człowieka?

Sprawa Macieja Aleksiuka. Policja na tropie sprawcy brutalnego pobicia?

- W toku tego postępowania zabezpieczony został materiał dowodowy w postaci monitoringu, na podstawie którego pozyskano wizerunek osoby mogącej mieć związek ze zdarzeniem - komentuje wrocławska policja. To stąd pochodzi zdjęcie podejrzanego!

To ON pobił Maćka Aleksiuka we Wrocławiu? Zobacz zdjęcia!

Więcej o sprawie Macieja Aleksiuka

Sprawa Macieja Aleksiuka. Znamy wizerunek podejrzanego o pobicie!

Choć policja nie podaje oficjalnie, że chodzi o tę sprawę, redakcji SE udało się ustalić, że mężczyzna jest poszukiwany w związku z pobiciem Macieja Aleksiuka.

Przypomnijmy, że ciało młodego mężczyzny wyłowiono z Odry. Niedługo po jego zaginięciu pojawiły się informacje, że 20-latek został pobity w klubie X-Demon, w którym bawił się w wieczór zaginięcia. W piątek 25 września jego telefon ostatni raz zlokalizowano około godziny 22:00.

W toku śledztwa, wypłynęły w końcu nagrania z monitoringu, na których widać, że Maciej stoi przed klubem w towarzystwie innego mężczyzny. Następnie - jak wynika z materiałów - 20-latek poszedł w kierunku ulicy Krupniczej i to tam ślad ostatecznie się urwał. Początkowo płetwonurkowie szukali ciała Macieja we wrocławskiej fosie, lecz nie został tam odnaleziony. 3 października rano zwłoki zostały dostrzeżone przez wędkarzy w Odrze na ulicy Celtyckiej.