Cała prawda o zaginięciu Macieja Aleksiuka

i

Autor: materiały prasowe

Maciej Aleksiuk nie żyje. Kiedy pogrzeb 20-latka?

2020-10-07 9:18

Pogrzeb Macieja Aleksiuka odbędzie się w najbliższy piątek. 20-latek zginął tragicznie w nocy z 25 na 26 września we Wrocławiu. Po ponad tygodniowych poszukiwaniach ciało 20-latka wyłowiono z Odry. W sprawie jego śmierci wciąż wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi.

Pogrzeb Macieja Aleksiuka odbędzie się w piątek, 9 października, w Roztoce. To z tej miejscowości w powiecie świdnickim pochodził tragicznie zmarły 20-latek. Ostatnie pożegnanie Macieja rozpocznie się o godz. 13 w kościele pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika.

ZOBACZ TEŻ: „Spoczywaj w pokoju Przyjacielu...” Sportowcy i strażacy żegnają Macieja Aleksiuka

20-letni Maciej Aleksiuk zginął tragicznie w nocy z 25 na 26 września we Wrocławiu. Po ponad tygodniowych poszukiwaniach ciało chłopaka wyłowiono z Odry w pobliżu gmachu Uniwersytetu Wrocławskiego. Mimo, że od śmierci 20-latka minęło już kilka dni, wciąż nie wiadomo dokładnie jak doszło do tragedii.

Maciej pod X Demonem, CAŁE NAGRANIE

Maciek – student Szkoły Głównej Służy Pożarniczej – przyjechał do Wrocławia ze znajomymi, by pobawić się w popularnym klubie X-Demon. Początkowo beztroska zabawa została w pewnym momencie przerwana. Ok. godz. 2 w nocy Maciek prawdopodobnie został uderzony przez ochroniarza i wyproszony z klubu. Co stało się później? Z kim spotkał się 20-latek i gdzie poszli? Rekonstrukcję wydarzeń z tragicznej nocy, opartą na znanych już faktach, znajdziecie w poniższej galerii:

WIĘCEJ NA TEN TEMAT: